Dům Kristýna 24

Bungalov v moderním pojetí se sedlovou střechou bez přesahu je variantou ke klasickému bungalovu. Markýza umožňuje libovolné nastavení zastínění pokojů, lze ji také umístit pouze nad obývací pokoj, nebo natáhnou na celou délku fasády.

Dům Kristýna 24 Dům Kristýna 24

Markýza působí vzdušně a nezatěžuje vzhled domu, je také prakticky stohovatelná během zimních měsíců a představuje menší náklady než venkovní žaluzie. Vzhledek k možnosti nastavení sklonu markýzy vždy perfektně cloní ostré letní slunce, ale stále nám nabízí výhled na zahradu a nezatemňuje interiér.

Dům Kristýna 24

Vstup ze severu je kryt také přesahem pro pohodlnější přístup při nepříznivém počasí. Hmota domu je jednoduchá, kromě vstupu nijak nečleněná. Vstup je odlišen jinou barvou omítky, zbytek je v klasické bílé. Je to jednoduchý dům například pro mladou rodinu nebo naopak pro rodiče, jejichž děti již mají své bydlení. Dům je praktický bez zbytečných příkras a výčnělků, což také snižuje jeho cenu.

Dům Kristýna 24

Rozlohou téměř 80 m2 je koncipován jako 4+ kk, půdorys je však rozmyšlen tak, že dětský pokoj je možný ve dvou variantách: odděleně dva menší pokoje, nebo jeden velký společný. Ten je možné později využít jako pracovnu, nebo pokoj pro hosty. Ložnice rodičů má navíc prostornou šatnu.

Dům Kristýna 24

Kuchyň je napojena na obývací prostor, není do něj však zcela otevřená, to umožňuje jak komunikaci s návštěvou, tak i oddělení obou činností. V obývacím pokoji je možné umístění krbu na přání klienta. V domě je pro větší komfort 4 členné rodinny umístěno samostatné wc, což už je dnes téměř standart.

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 18.11.2017.
Aktualizováno: 13.11.2017 zpět

http://nove-domy-podzim-2017.ekonomicka-stavba.cz/dum-kristyna-24.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.